Pirkšanas noteikumi un nosacījumi

Laipni lūdzam goldinga.lv

Šie noteikumi un nosacījumi nosaka goldinga.lt vietnes lietošanas noteikumus un kārtību.

goldinga.lt atrodas:
Rotušės a. 5, Kretinga
97140 Lietuva

Mēs pieņemam, ka, apmeklējot šo vietni, jūs pilnībā piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiem. Neturpiniet apmeklēt vietni goldinga.lt, ja nepiekrītat visiem šajā lapā norādītajiem noteikumiem un nosacījumiem.

Šajos Noteikumos un nosacījumos, Paziņojumā par konfidencialitāti, atruna un visos/jebkuros līgumos tiks izmantota šāda terminoloģija: "Klients", "Jūs" un "Jūsu" nozīmē jūs, personu, kas apmeklē šo vietni un piekrīt uzņēmuma noteikumiem un nosacījumiem un noteikumiem. "Uzņēmums", "Mēs", "Mums", "Mūsu" un "Mēs" nozīmē mūsu uzņēmumu. "Puse", "Puses" vai "Mēs" nozīmē Klientu un Mēs kopā vai tikai Klientu vai tikai Mēs. Visi nosacījumi ir saistīti ar piedāvājumu, akceptu un maksājuma izpildi, kas nepieciešama, lai sniegtu palīdzību Klientam vispiemērotākajā veidā vai izmantojot noteikta ilguma oficiālas tikšanās / jebkādas citas metodes, ar skaidru mērķi apmierināt Klienta vajadzības. sniedzot Sabiedrības noteiktos pakalpojumus/piegādājot preces saskaņā ar Lietuvas Republikas spēkā esošajiem tiesību aktiem.

Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes. Izmantojot vietni goldinga.lt, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar goldinga.lt privātuma politiku.

Lielākā daļa mūsdienu interaktīvo vietņu izmanto sīkfailus, lai katrā apmeklējuma reizē izgūtu informāciju par lietotāju. Dažās mūsu tīmekļa vietnes daļās tiek izmantotas sīkdatnes, lai palīdzētu nodrošināt šīs zonas funkcionalitāti un atvieglotu tās lietošanu. Daži no mūsu saistītajiem/reklāmas partneriem var izmantot arī sīkfailus.

Licence

Ja nav norādīts citādi, goldinga.lt un/vai tā licences devējiem ir intelektuālā īpašuma tiesības uz visiem ginklas.lt datiem. Visas intelektuālā īpašuma tiesības ir paturētas. Jūs varat skatīt un/vai izdrukāt lapas no http://www.goldinga.lt personīgai lietošanai, ievērojot šajos noteikumos un nosacījumos noteiktos ierobežojumus.

Jums nav atļauts:

 1. Pārpublicējiet materiālu no http://www.goldinga.lv
 2. Pārdod, nomā vai sublicencē materiālus no http://www.goldinga.lv
 3. Reproducēt, reproducēt vai kopēt materiālus no https://www.goldinga.lv
 4. Izplatiet saturu, kas atrodas vietnē  http://www.goldinga.lv (ja vien saturs nav īpaši paredzēts izplatīšanai).

Lietotāju komentāri

 1. Šis Līgums stājas spēkā no šodienas.
 2. Dažas šīs vietnes daļas piedāvā lietotājiem iespēju tīmekļa vietnes sadaļās ievietot un apmainīties ar viedokļiem, informāciju, materiāliem un datiem ("Komentāri"). goldinga.lt neatlasa, nerediģē, nepublicē un nepārskata komentārus, pirms tie parādās vietnē. Komentāri neatspoguļo goldinga.lt, tā pārstāvju vai saistīto personu viedokli vai viedokli – tie atspoguļo to rakstītāja viedokli un viedokli. Piemērojamo tiesību aktu ietvaros goldinga.lt nav atbildīgs par Komentāriem vai par jebkādiem zaudējumiem, atbildību, bojājumiem vai izdevumiem, kas radušies/kas radušies jebkādas komentāru izmantošanas, publicēšanas un/vai parādīšanās rezultātā šajā vietnē.
 3. goldinga.lt patur tiesības uzraudzīt visus komentārus un dzēst tos, ja tie pēc goldinga.lt ieskatiem ir neatbilstoši, aizskaroši vai kā citādi pārkāpj šos Noteikumus un nosacījumus.
 4. Jūs garantējat un apliecināt, ka:
  1. jums ir tiesības ievietot komentārus mūsu vietnē; jums ir visas nepieciešamās licences un piekrišanas, lai to izdarītu;
  2. komentāri nepārkāpj nekādas intelektuālā īpašuma tiesības, tostarp, bet neaprobežojoties ar autortiesībām, patentiem vai preču zīmēm vai citām jebkuras trešās puses īpašumtiesībām;
  3. komentāri nesatur aizskarošu, apmelojošu, apmelojošu, piedauzīgu vai citādi nelikumīgu saturu vai saturu, kas pārkāpj privātumu;
  4. komentāri netiks izmantoti, lai piedāvātu/veicinātu uzņēmējdarbību un pasūtījumus vai ieviestu komercdarbību/nelegālu darbību.
  5. ar šo jūs piešķirat goldinga.lt neekskluzīvas tiesības (bez honorāra) izmantot, reproducēt, rediģēt un pilnvarot citus izmantot, reproducēt un rediģēt jebkurus jūsu komentārus jebkurā formā, formātā vai medijā.Hipersaišu izveide uz mūsu saturu

 1. Tālāk norādītajām organizācijām ir tiesības izveidot saiti uz mūsu vietni bez iepriekšējas rakstiskas piekrišanas:
  1. iestādes;
  2. meklētājprogrammas;
  3. ziņu organizācijas;
  4. Interneta direktoriju izplatītāji var iekļaut mūsu vietni tādā pašā veidā, kā viņi iekļauj saites uz citu uzņēmumu tīmekļa vietnēm, kad viņi iekļauj mūs savā direktorijā;
  5. globāli akreditēti uzņēmumi, izņemot līdzekļu vākšanas bezpeļņas organizācijas, labdarības veikalus un labdarības līdzekļu vākšanas grupas.
 2. Šīs organizācijas var izmantot saites uz mūsu mājaslapu, publikācijām vai citu informāciju Vietnē, ja vien saite: (a) nekādā veidā nav maldinoša; (b) nesniedz nepatiesu informāciju par sponsorēšanu, apstiprinājumu vai saistītās puses, tās produktu vai pakalpojumu apstiprināšanu; un (c) ir piemērots saišu vietnes kontekstā.
 3. Mēs varam pēc saviem ieskatiem izskatīt un apstiprināt citus saišu veidošanas pieprasījumus no tālāk norādītajām organizācijām
  1. vispārzināmi patērētāju un/vai uzņēmējdarbības informācijas avoti, piemēram, Tirdzniecības palāta, Amerikas Automobiļu asociācija, Amerikas pensionāru asociācija un patērētāju savienība;
  2. dot.com publiskās tīmekļa vietnes;
  3. asociācijas vai citas grupas, kas pārstāv labdarības organizāciju, tostarp labdarības tīmekļa vietnes;
  4. Interneta katalogu izplatītāji;
  5. interneta portāli;
  6. grāmatvedības, juridiskās un konsultāciju firmas, kuru galvenie klienti ir biznesa uzņēmumi;
  7. izglītības iestādēm un arodbiedrībām.

Mēs apstiprināsim saišu pieprasījumus no šīm organizācijām, ja konstatēsim, ka: (a) saite neatstās nelabvēlīgu iespaidu uz mums vai mūsu akreditētajiem uzņēmumiem/uzņēmumiem (piemēram, tirdzniecības asociācijām vai citām organizācijām, kas pārstāv potenciāli aizdomīgus uzņēmumu veidus, piemēram, darbu no -mājas/ attālināti, nesaņems atļauju izveidot saiti); (b) organizācijai nav negatīvas vēstures ar mums; c) ieguvumi no redzamības, kas saistīti ar saiti, ir lielāki nekā bez tās; un (d) ja saite ir saistīta ar kopīgotu resursu informāciju vai citādi atbilst redakcionālajam saturam informatīvajā izdevumā vai līdzīgā produktā, kas atbalsta organizācijas misiju.

Šīs organizācijas var izmantot saites uz mūsu mājaslapu, publikācijām vai citu informāciju Vietnē, ja vien saite: (a) nav maldinoša; (b) nesniedz nepatiesu informāciju par sponsorēšanu, apstiprinājumu vai saistītās puses, tās produktu vai pakalpojumu apstiprināšanu; un (c) ir piemērots saišu vietnes kontekstā.

Ja esat viena no 2. punktā minētajām organizācijām un vēlaties izveidot saiti uz mūsu vietni, jums par to mums ir jāpaziņo, nosūtot e-pastu uz info@goldinga.lt. Lūdzu, iekļaujiet savu vārdu, savas organizācijas nosaukumu, kontaktinformāciju (piemēram, tālruņa numuru un/vai e-pasta adresi), kā arī savas vietnes universālo adresi (URL), to universālo adrešu (URL) sarakstu, no kurām plānojat saiti uz mūsu vietni un mūsu vietnes universālo adrešu (URL) sarakstu, uz kurām vēlaties izveidot saiti. Jums vajadzētu sagaidīt atbildi 2–3 nedēļu laikā.


Ar atļauju organizācijām ir jāsaista uz mūsu vietni šādā veidā:

 1. izmantojot mūsu tirdzniecības nosaukumu vai
 2. izmantojot URL (vietnes adresi), uz kuru tiek izveidota saite, vai
 3. izmantojot jebkuru citu aprakstu vai saistīto materiālu mūsu vietnē, kas atbilst saišu vietnes kontekstam un satura formātam.

Bez preču zīmes licences līguma nav atļauts izmantot goldinga.lt logotipu vai citus mākslas darbus.

Tiesību saglabāšana

Mums ir tiesības jebkurā laikā un pēc saviem ieskatiem pieprasīt, lai jūs noņemtu visu vai jebkuru saiti uz mūsu vietni. Jūs piekrītat, ka pēc šāda pieprasījuma jūs nekavējoties noņemsit visas saites uz mūsu vietni. Mēs arī paturam tiesības jebkurā laikā mainīt šos noteikumus un nosacījumus un saistīšanas politiku. Turpinot izveidot saiti uz mūsu vietni, jūs piekrītat šiem saistīšanas noteikumiem un nosacījumiem un ievērojat tos.

Saišu noņemšana no mūsu vietnes

Ja kāda iemesla dēļ mūsu vietnē atrodat kādu nevēlamu saiti vai saiti uz nevēlamu vietni, varat sazināties ar mums. Mēs izskatīsim pieprasījumus noņemt saites, taču mums nav pienākuma to darīt vai atbildēt tieši jums.

Lai gan mēs cenšamies, lai informācija šajā vietnē būtu pareiza, mēs negarantējam tās pilnīgumu vai precizitāti; mēs arī neuzņemamies nekādas saistības, ka vietne paliks pieejama vai tajā esošie materiāli tiks pastāvīgi atjaunināti.

Atbildība par saturu

Mēs neesam atbildīgi par saturu, kas parādās jūsu vietnē. Jūs piekrītat atlīdzināt mums zaudējumus un aizstāvēt mūs pret jebkādām prasībām, kas izriet no jūsu vietnes vai ir ar to saistītas. Jūsu tīmekļa vietnes lapās vai tās satura un materiālu kontekstā nedrīkst parādīties saites, kuras var tikt interpretētas kā apmelojošas, piedauzīgas vai noziedzīgas, vai kuras jebkādā veidā pārkāpj vai veicina trešo personu tiesību pārkāpumus.

Atruna noteikumi

Ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti, mēs atsakāmies no jebkādiem apgalvojumiem, garantijām un nosacījumiem, kas saistīti ar mūsu vietni un šīs vietnes lietošanu (tostarp, bet ne tikai, jebkuras garantijas, ko paredz tiesību akti par apmierinošu kvalitāti, atbilstību mērķim un/vai piemērotības uzturēšana un prasmju pielietošana). Nekur šajā atrunā mēs nenorādījām:

 1. mēs neierobežojam un neizslēdzam savu vai jūsu atbildību par nāvi vai miesas bojājumiem, kas radušies nolaidības dēļ;
 2. mēs neierobežojam un neizslēdzam savu vai jūsu atbildību par krāpšanu vai krāpniecisku maldināšanu;
 3. mēs neierobežojam nevienu no mūsu vai jūsu saistībām tādā apjomā, ko neatļauj piemērojamie tiesību akti;
 4. mēs neizslēdzam nekādu mūsu vai jūsu atbildību, ko nevar izslēgt ar piemērojamiem tiesību aktiem.


Atbildības ierobežošana un izslēgšana šajā sadaļā vai jebkur šajos atbildības ierobežojumos: (a) ir pakļauta iepriekš minētajam; un (b) reglamentē visas saistības, kas izriet no vai saistībā ar šo atbildības ierobežojumu priekšmetu, tostarp saistībām, kas izriet no līguma, deliktu (tostarp nolaidības) un par likumā noteikto pienākumu pārkāpšanu.

Šādā gadījumā, kamēr vietne un tajā ietvertā informācija un pakalpojumi ir bez maksas, mēs neesam atbildīgi par jebkāda veida zaudējumiem vai bojājumiem.