Privātuma politika

Šī privātuma politika ir izstrādāta, lai labāk apmierinātu to personu intereses, kuras ir ieinteresētas zināt, kā viņu personu identificējošā informācija (turpmāk tekstā – arī PII) tiek izmantota internetā. PII, kā aprakstīts Amerikas Savienoto Valstu privātuma un informācijas aizsardzības tiesību aktos, ir informācija, kas viena pati vai kopā ar citu informāciju tiek izmantota, lai identificētu, sazinātos vai noteiktu citu personu/identificētu indivīdu kontekstā. Lūdzam uzmanīgi izlasīt mūsu privātuma politiku, lai būtu skaidra izpratne par to, kā mēs apkopojam, izmantojam, glabājam vai citādi apstrādājam jūsu personisko identificējamo informāciju saistībā ar mūsu vietni.

Kādu personisko informāciju mēs apkopjam no personām, kuras apmeklē mūsu emuāru, tīmekļa vietni vai lietotni?

Kad pasūtāt vai reģistrējaties mūsu vietnē, kā parasti tiks lūgts norādīt savu vārdu, e-pasta adresi, pasta adresi, tālruņa numuru vai citu informāciju, kas palīdzēs jums izmantot vietni.

Kad mēs apkopojam informāciju?

Mēs apkopojam informāciju no jums, kad reģistrējaties mūsu vietnē, veicat pasūtījumu, abonējat mūsu biļetenu, atbildat uz aptauju, aizpildāt veidlapu, izmantojat tērzēšanu tiešraidē vai ievadāt informāciju mūsu vietnē.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju?

Mēs varam izmantot jūsu informāciju, ko iegūstam no Jums, kad reģistrējaties, veicat pasūtījumu, abonējat biļetenu, atbildat uz aptauju vai mārketinga paziņojumu, pārlūkojat vietni vai izmantojat citas vietnes funkcijas, šādos veidos:

personalizēt jūsu pieredzi un ļaut mums nodrošināt Jums saturu un produktu piedāvājumus, kas jūs visvairāk interesē;

uzlabot mūsu tīmekļa vietni, lai tā labāk kalpotu jums;

ļaut mums labāk jūs apkalpot, atbildot uz jūsu klientu apkalpošanas pieprasījumiem;

administrēt konkursu, akcijas, aptauju vai citu tīmekļa vietnes notikumu;

ātri īstenot jūsu darījumus;

lūgt pakalpojumu vai produktu novērtēšanu vai apskatu;

sekot līdzi pēc korespondences (tērzēšanas, e-pasta vai telefona pieprasījumiem).

Kā mēs glabājam jūsu informāciju?

Mūsu vietne tiek regulāri skenēta, lai novērstu drošības nepilnības un zināmās ievainojamības un padarītu jūsu apmeklējumu pēc iespējas drošāku.

Mēs neizmantojam kaitnieciskas programmatūras skenēšanu.

Jūsu personiskā informācija tiek glabāta drošos tīklos, un tai var piekļūt tikai ierobežots personu skaits, kurām ir piešķirtas īpašas piekļuves tiesības šādām sistēmām un kurām ir pienākums šo informāciju saglabāt konfidenciālu. Turklāt visa jūsu sniegtā konfidenciālā/kredīta informācija tiek šifrēta, izmantojot SSL (Secure Socket Layer) datu pārraides protokola tehnoloģiju.

Kad lietotājs veic pasūtījumu, ievada, iesniedz vai piekļūst savai informācijai, mums ir ieviesti dažādi drošības pasākumi, lai vienmēr nodrošinātu jūsu personiskās informācijas drošību.

Visi darījumi tiek veikti, izmantojot saskarnes pakalpojumu sniedzēju, un tie netiek glabāti vai apstrādāti mūsu serveros.

Vai mēs izmantojam sīkfailus?

Jā. Sīkfaili ir nelieli faili, kurus tīmekļa vietne vai tās pakalpojumu sniedzējs ar tīmekļa pārlūkprogrammas starpniecību (ja tam piekrītat) pārsūta uz jūsu datora cieto disku un kuri ļauj tīmekļa vietnes vai pakalpojumu sniedzēja sistēmām atpazīt jūsu pārlūkprogrammu, kā arī reģistrēt un atcerēties noteiktu informāciju. Piemēram, mēs izmantojam sīkfailus, lai palīdzētu mums atcerēties un apstrādāt jūsu iepirkumu grozā esošās preces. Tie arī palīdz mums izprast jūsu intereses, pamatojoties uz iepriekšējām vai pašreizējām darbībām vietnē, un ļauj mums sniegt jums labākus pakalpojumus. Mēs arī izmantojam sīkfailus, lai savākt apkopotos datus par vietnes datplūsmu un vietnes interaktivitāti, lai nākotnē varētu piedāvāt labāku pieredzi un rīkus vietnē.

Mēs izmantojam sīkdatnes ar mērķi:

Palīdzēt atcerēties un apstrādāt iepirkumu grozā esošās preces.

Izprast un saglabāt lietotāja preferences nākamajiem apmeklējumiem.

Sekot līdzi sludinājumiem.

Vākt apkopotos datus par vietnes datplūsmu un vietnes interaktivitāti, lai nākotnē varētu piedāvāt labāku pieredzi un rīkus vietnē. Mēs varam izmantot arī uzticamu trešo pušu pakalpojumus, lai mūsu vārdā izsekotu šo informāciju.

Varat izvēlēties, lai dators brīdina katru reizi, kad tiek nosūtīts sīkfails, vai arī varat atspējot visus sīkfailus. To var izdarīt, izmantojot pārlūkprogrammas iestatījumus. Tā kā katra pārlūkprogramma ir nedaudz atšķirīga, informāciju par to, kā pareizi mainīt sīkfailus, skatiet pārlūkprogrammas palīdzības izvēlnē.

Ja atspējosiet sīkfailus, dažas funkcijas, kas palīdz padarīt tīmekļa vietnes apmeklējumu efektīvāku, var nedarboties, taču tas neietekmēs jūsu kā lietotāja pieredzi.

Informācijas izpaušana trešajām pusēm

Mēs nepārdodam, netirgojam un citādi nenododam jūsu personiski identificējamo informāciju trešajām pusēm, ja vien iepriekš par to nepaziņojam lietotājiem. Tas neattiecas uz vietnes mitināšanas partneriem un citām pusēm, kas palīdz mums uzturēt mūsu vietni, īstenot uzņēmējdarbību vai apkalpot mūsu lietotājus, ja vien šīs puses piekrīt šo informāciju saglabāt konfidenciālu. Mēs varam arī pārsūtīt informāciju, ja pārsūtīšana ir nepieciešama, lai ievērotu likumu, īstenotu mūsu vietnes politiku vai aizsargātu mūsu vai citu personu tiesības, īpašumu vai drošību.

Tomēr apmeklētāju informācija, kas nav personiski identificējama, var tikt sniegta citām pusēm mārketinga, reklāmas vai citiem mērķiem.  

Trešo pušu saites

Mūsu tīmekļa vietnē nav trešo pušu preču vai pakalpojumu.

"Google"

"Google" reklāmas prasības var būt apkopotas saskaņā ar "Google" reklāmas principiem. Jūsu ērtībai tos var atrast vienuviet šeit: https://support.google.com/adwordspolicy/answer/1316548?hl=en

Mūsu vietnē tiek izmantota "Google AdSense" reklāmas programma.

"Google" kā trešā puse, izmanto sīkfailus, lai sniegtu reklāmas pakalpojumus mūsu vietnē. Tiek izmantoti DART sīkfaili, kas ļauj uzņēmumam "Google" rādīt mūsu lietotājiem reklāmas, pamatojoties uz iepriekšējiem mūsu un citu interneta vietņu apmeklējumiem. Lietotāji var atteikties no DART sīkfailu izmantošanas, apmeklējot "Google" reklāmu un satura tīkla konfidencialitātes politiku (Google Ad and Content Network privacy policy).

Mēs iedzīvinām:

Remārketingu ar "Google AdSense"

"Google" uzskates reklāmas tīkla rādījumu atskaites (Google Display Network Impression Reporting) programmu

Demogrāfijas un interešu atskaites (Demographics and Interests Reporting) programmu

Dubultā klikšķa platformas integrāciju (DoubleClick Platform Integration)

Mēs kopā ar trešajām pusēm, piemēram, "Google", izmantojam pirmās puses sīkfailus (piemēram, "Google Analythics" sīkfailus) un trešo pušu sīkfailus (piemēram, "DoubleClick" sīkfailus) vai citus trešo pušu identifikatorus kopā, lai apkopotu datus par to, cik noderīga lietotājam ir bijusi reklāma, un par citām reklāmas pakalpojumu funkcijām saistībā ar mūsu vietni.

Atteikšanās:

Lietotāji var iestatīt savas preferences attiecībā uz "Google" reklāmu, izmantojot "Google" reklāmu iestatījumu (Google Ad Settings) vietni. Vēl viens veids, kā atteikties, ir apmeklēt Tīkla reklamēšanas iniciatīvas atteikšanās (Network Advertising Initiative Opt Out) vietni vai izmantot "Google Analytics" atteikšanās pārlūkprogrammas papildinājumu (Google Analythics Opt Out Browser add on).

Kalifornijas akts par privātuma aizsardzību tiešsaistē (CalOPPA)

CalOPPA ir pirmais tiesību akts valstī, kas nosaka, ka komerciālām vietnēm un interneta pakalpojumu sniedzējiem ir jāpublicē privātuma politika. Šis tiesību akts tagad attiecas ne tikai uz Kaliforniju, bet arī uz visām personām vai uzņēmumiem ASV (un, iespējams, visā pasaulē), kas izmanto tīmekļa vietnes, kurās tiek apkopota personiski identificējama informācija par Kalifornijas lietotājiem, ir pienākums savā tīmekļa vietnē publicēt skaidri redzamu privātuma politiku, kurā precīzi norādīts, kāda informācija tiek apkopota un ar kurām personām un uzņēmumiem tā tiek kopīgota. Vairāk informācijas pieejams: http://consumercal.org/california-online-privacy-protection-act-caloppa/#sthash.0FdRbT51.dpuf

Saskaņā ar CalOPPA mēs piekrītam, ka:

Lietotāji mūsu vietni var apmeklēt anonīmi.

Kad šī privātuma politika tiks izveidota, mēs ievietosim saiti uz to savā sākumlapā vai vismaz pirmajā attiecīgajā lapā, kad ieejat mūsu vietnē.

Mūsu konfidencialitātes politikā ir ietverts vārds "Privātums", un to var viegli atrast iepriekš minētajā vietnē.

Jūs tiksiet informēti par jebkādām izmaiņām mūsu privātumā politikā:

Mūsu konfidencialitātes politikas vietne

Varat mainīt savu personisko informāciju:

Pierakstoties savā kontā

Kā mūsu vietne rīkojas ar "Nesekot" (Do Not Track) signāliem?

Mēs ievērojam "Nesekot" signālus un nesekojam, neinstalējam sīkfailus un neizmantojam reklāmas, ja pārlūkprogrammā ir ieslēgts "Nesekot" pārlūka mehānisms.

Vai mūsu tīmekļa vietne ļauj izsekot trešo personu uzvedību?

Svarīgi ir arī atzīmēt, ka mēs neļaujam izsekot trešo pušu uzvedību.

Politikas akts par bērnu privātumu tiešsaistē (COPPA)

Attiecībā uz personiskās informācijas apkopošanu no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem, COPPA piešķir kontroli vecākiem. Federālā tirdzniecības komisija (The Federal Trade Commision) un Amerikas Savienoto Valstu patērētāju aizsardzības aģentūra (United States’ consumer protection agency) iedzīvina COPPA noteikumu, kurā noteikts, kas tīmekļa vietņu operatoriem un interneta pakalpojumu sniedzējiem jārīkojas, lai aizsargātu bērnu privātumu un drošību tiešsaistē.

Mūsu tirdzniecība nav konkrēti vērsta uz bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem.

Godīgas informācijas prakses

Godīgas informācijas prakses principi veido Amerikas Savienoto Valstu privāttiesību pamatu, un tajos ietvertajiem jēdzieniem ir bijusi nozīmīga loma datu aizsardzības tiesību aktu attīstībā visā pasaulē. Lai ievērotu daudzos dažādos privātuma tiesību aktus, kas aizsargā personisko informāciju, ir svarīgi izprast godīgas informācijas prakses principus un to, kā tie jāpiemēro.

Lai ievērotu godīgas informācijas prakses prasības, datu aizsardzības pārkāpuma gadījumā mēs veiksim šādus atbildes pasākumus:

Mēs jūs informēsim pa e-pastu

7 darba dienu laikā

Mēs piekrītam arī individuālās zaudējumu atlīdzināšanas principam, kas nosaka, ka personas var vērsties tiesā, lai īstenotu īstenojamas tiesības pret datu vācējiem un apstrādātājiem, kuri neievēro tiesību aktus. Šis princips paredz ne tikai to, ka indivīdi varētu piespiedu kārtā īstenot tiesības pret datu lietotājiem, bet arī to, ka fiziskām personām ir iespēja vērsties tiesā vai valsts iestādēs, lai izmeklētu un/vai sauktu pie atbildības atbildīgās personas, ja datu apstrādātāji neievēro šo principu.

CAN-SPAM akts

CAN-SPAM akts ir tiesību akts, kas nosaka noteikumus komerciāliem e-pasta ziņojumiem, prasības komerciāliem ziņojumiem, dod saņēmējiem tiesības pārtraukt e-pasta vēstuļu sūtīšanu, kā arī paredz bargus sodus par to neievērošanu.

Mēs apkopojam jūsu e-pasta adreses, lai varētu:

Sūtīt informāciju, atbildēt uz pieprasījumiem un/vai citiem lūgumiem vai jautājumiem

Apstrādāt pasūtījumus un nosūtīt informāciju un jaunumus saistībā ar pasūtījumiem

Veikt tirdzniecību ar savu adresātu sarakstu vai turpināt sūtīt e-pastus klientiem pēc notikušā sākotnējā darījuma.

Lai ievērotu likumu CAN SPAM aktu, mēs piekrītam:

Neizmantot nepareizus vai maldinošus tematus vai e-pasta adreses.

Piemērotā veidā identificējiet ziņojumu kā reklāmu.

Norādīt mūsu biznesa vai tīmekļa vietnes biroja fizisko adresi.

Kontrolēt trešo pušu e-pasta mārketinga pakalpojumu atbilstību, ja tādi tiek izmantoti.

Ievērot atteikuma/abonēšanas prasības un nekavējoties izpildīt tās.

Ļaut lietotājiem atteikties no abonēšanas katra e-pasta apakšā.

Ja jebkurā brīdī vēlaties atteikties no mūsu e-pasta vēstuļu saņemšanas, varat mums rakstīt:

Lūdzam izpildīt katras vēstules apakšdaļā sniegtos norādījumus, un mēs nekavējoties pārtrauksim VISAS korespondences sūtīšanu Jums.

Sazināties ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu konfidencialitātes politiku, varat sazināties ar mums, izmantojot tālāk tekstā norādīto informāciju.

UAB "Aurile" GOLDINGA