Skatīts: 28.11.2022 19:46:53

SĪKDEKĻU POLITIKA

UAB "Aurilė" (turpmāk - Uzņēmums) augstu vērtē un aizsargā savu klientu privātumu, tāpēc šajā Sīkdatņu politikā (turpmāk - Politika) mēs skaidri un nepārprotami atspoguļojam Uzņēmuma mājaslapā http://www.goldinga.lv (turpmāk – Vietne) informācijas apkopošanu un lietošanas principiem, kā arī citu informāciju par Sabiedrības noteikumiem un principiem personas datu aizsardzības nodrošināšanā.
Šo Politiku piemērojam gadījumos, kad Jūs apmeklējat Uzņēmuma vietni, un ar Jums saistītos datus saņemam ar sīkdatņu palīdzību. Šī politika netiek piemērota, kad pārlūkojat citu uzņēmumu tīmekļa vietnes vai izmantojat trešo pušu pakalpojumus.
Apstrādājot personas datus, mēs ievērojam Eiropas Savienības datu aizsardzības regulas Nr. 2016/679, Lietuvas Republikas Fizisko personu datu tiesiskās aizsardzības likuma prasībām, citiem saistītiem tiesību aktiem un kontrolējošo iestāžu norādījumiem.

1. Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko vietne saglabā jūsu datora vai mobilās ierīces pārlūkprogrammā, kad apmeklējat vietni. Nākamreiz, kad apmeklējat vietni, šis fails var tikt skenēts, lai vietne varētu atpazīt jūsu datoru vai mobilo ierīci.

2. Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Lai nodrošinātu personas datu caurskatāmību un atbildīgu apstrādi, informējam, ka Sabiedrība apstrādā ar sīkdatņu palīdzību savāktos personas datus šādiem mērķiem:
 • Lai nodrošinātu efektīvu un drošu Vietnes darbību. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu drošības funkcijas un novērstu ļaunprātīgu darbību.
 • Lai labāk izprastu jūsu vajadzības, uzlabotu un uzlabotu mūsu produktus, funkcijas un pakalpojumus, tostarp tad, kad piekļūstat mūsu vietnei, izmantojot citas vietnes, lietojumprogrammas vai ierīces.
 • Jūsu identifikācijai Sabiedrības informācijas sistēmās un mājaslapā, ar mērķi identificēt atkārtotos Vietnes apmeklētājus. Sīkfaili palīdz atlasīt jums pielāgotu saturu un personalizēt jūsu pieredzi. Sīkdatnes arī palīdz izvairīties no nepārtrauktas un atkārtotas reģistrācijas vai informācijas aizpildīšanas, kad atkārtoti apmeklējat mūsu vietni.
 • Izanalizēt Jūsu paradumus, lai Vietnes darbība būtu vēl ērtāka, efektīvāka un atbilstošāka Jūsu vajadzībām un vēlmēm.
 • Lai novērtētu mūsu Vietnei nosūtīto informāciju un datu plūsmas. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai apkopotu statistikas datus par Vietnes lietotāju skaitu un viņu vietnes izmantošanu.
 • Mērķauditorijas atlasei un reklāmai. Izmantojot sīkdatnes, mēs varam apkopot informāciju, lai vietnē tiktu parādīts tikai atlasīts saturs dažādām mērķa grupām. Mēs izmantojam sīkfailus, lai rādītu jums atbilstošas ​​reklāmas gan mūsu vietnē, gan ārpus tās.
 • Sīkdatnes tiek izmantotas arī, lai reģistrētu, vai piekrītat sīkdatņu izmantošanai Uzņēmuma tīmekļa vietnē, un lai šis jautājums netiktu uzdots katru reizi, kad apmeklējat mūsu vietni.
Ciktāl to pieļauj piemērojamie tiesību akti, mēs varam saistīt datus, kas iegūti, izmantojot sīkfailus, ar citu informāciju, kas par jums iegūta no citiem likumīgiem avotiem (ti, informācija par pakalpojumu izmantošanu, mūsu lojalitātes programmām utt.).
Sīkdatņu apkopotā informācija ļauj mums nodrošināt Jūsu iespējas ērtāk pārlūkot, sniegt Jums pievilcīgus piedāvājumus un uzzināt vairāk par Vietnes lietotāju uzvedību, analizēt tendences un uzlabot mājas lapu, klientu apkalpošanu un Sabiedrības sniegtos pakalpojumus. .

3. Kādus sīkfailus mēs izmantojam?

Katru reizi, kad apmeklējat mūsu vietni, var tikt izveidotas ilgtermiņa (pastāvīgās) sīkdatnes, kas paliek jūsu pārlūkprogrammā un kuras mēs redzēsim, kad atgriezīsities Vietnē. Tie netiks dzēsti, kad būsiet pabeidzis mūsu vietnes pārlūkošanu. Mēs arī izveidojam īstermiņa (sesijas) sīkdatnes, kurām beidzas derīguma termiņš vai kuras tiek izdzēstas, kad pabeidzat mūsu tīmekļa vietnes pārlūkošanu (ti, parasti tās ir derīgas tikai mūsu tīmekļa vietnes reāllaika apmeklējuma laikā vai vienas pārlūkošanas sesijas laikā).
Uzņēmuma tīmekļa vietnē izmantotās sīkdatnes:
 • Nepieciešamās sīkdatnes: mēs cenšamies piedāvāt saviem apmeklētājiem modernu, ērti lietojamu vietni, kas automātiski pielāgojas viņu vajadzībām un vēlmēm. Lai to panāktu, mēs izmantojam nepieciešamās jeb citas tā sauktās tehniskās sīkdatnes, kas palīdz jums parādīt mūsu vietni un nodrošināt tās funkcionalitāti. Šīs būtiskās sīkdatnes ir nepieciešamas pareizai mūsu vietnes darbībai.
 • Funkcionālās sīkdatnes: mēs izmantojam funkcionālās sīkdatnes, lai atcerētos jūsu preferences un palīdzētu jums efektīvi un produktīvi izmantot mūsu vietni un/vai lietotnes. Piemēram, ar šo sīkfailu palīdzību mūsu vietne atceras jūsu izvēlēto valodu vai meklējumus. Šīs funkcionālās sīkdatnes nav nepieciešamas, lai vietne darbotos, taču tās papildina funkcionalitāti un uzlabo Jūsu uzņēmuma vietnes lietošanas pieredzi.
 • Analītiskās sīkdatnes: mēs izmantojam šīs sīkdatnes, lai iegūtu zināšanas par to, kā mūsu apmeklētāji izmanto uzņēmuma vietni. Tādā veidā mēs varam optimizēt un uzlabot savu vietni, izprast reklāmas un komunikācijas efektivitāti un nodrošināt, ka mēs joprojām esam interesanti un atbilstoši. Mēs varam apkopot datus par tīmekļa lapām, kuras esat apskatījis, no kurām lapām esat nācis, par kurām e-pastiem e-pasta ziņojumi, kurus atvērāt un uz kuriem atbildējāt, un informācija par datumu un laiku. Tas nozīmē arī to, ka mēs varam izmantot informāciju par jums un to, kā jūs izmantojat šo vietni, piemēram, jūsu apmeklējumu biežumu, klikšķu skaitu noteiktā lapā utt. Reklāmas kampaņu ietvaros mēs varam izmantot analītiskos sīkfailus, lai uzzinātu, kā lietotāji pārvietojas mūsu tīmekļa vietnē pēc tiešsaistes reklāmas parādīšanas. Tas var ietvert arī sludinājumus trešo pušu vietnēs.
 • Mārketinga sīkfaili: mēs izmantojam šos sīkfailus, lai rādītu jums personalizētas reklāmas mūsu un citās vietnēs. To sauc par "atkārtotu mārketingu", kas balstās uz pārlūkošanas darbībām, piemēram, pakalpojumiem, kurus meklējat vai skatāt.
 • Mēs izmantojam Google Analytics, tīmekļa analīzes pakalpojumu, ko nodrošina Google, Inc. (turpmāk tekstā "Google"). Google Analytics apkopotā informācija tiek pārsūtīta uz Google un saglabāta tur. Google var nodot Google Analytics apkopoto informāciju trešajām pusēm tikai saskaņā ar juridiskajām prasībām vai tad, ja šīs trešās puses apstrādā informāciju Google vārdā. Mēs iesakām atsevišķi un regulāri iepazīties ar Google privātuma un sīkfailu politikām.
Uzņēmuma tīmekļa vietnē tiek izmantotas trešo pušu sīkdatnes:
 • Trešās puses reklāmas sīkfaili – dažas reklāmas vai akcijas, kuras varat atrast mūsu vietnē, var apkalpot citas juridiskas personas. Dažas no šīm vienībām izmanto savus sīkfailus, lai analizētu, cik cilvēku ir redzējuši konkrētu reklāmu vai cik cilvēku to ir redzējuši vairāk nekā vienu reizi. Uzņēmumi, kas izveido šādas sīkdatnes, piemēro savu privātuma politiku, un mums nav nekādas ietekmes uz šādu sīkfailu izveidi vai uzglabāšanu.
 • Dažās mūsu vietnes lapās var tikt rādīts saturs no ārējiem pakalpojumu sniedzējiem (piemēram, sociālajiem tīkliem). Lai apmeklētāji varētu skatīt šādu trešo pušu saturu, viņiem ir jāpiekrīt to noteikumiem, tostarp sīkfailu politikai. Ārējie pakalpojumu sniedzēji var izmantot savus anonīmos sīkfailus, kas izveidoti tā, lai to izmantotās programmas vai lietojumprogrammas atbilstu jūsu vajadzībām. Sīkdatņu darbības īpatnību dēļ mūsu vietnei nav piekļuves šo sīkdatņu saglabātajai informācijai, un ārējiem pakalpojumu sniedzējiem nav piekļuves informācijai, ko apkopo mūsu vietnes lietotās sīkdatnes.
Pilna informācija par mūsu izmantotajām sīkdatnēm ir sniegta zemāk:
Cepums Domēns Tips Apraksts Ilgums
_gcl_au .goldinga.lv Mārketings To izmanto Google AdSense, lai eksperimentētu ar reklāmu efektivitāti vietnēs, kurās tiek izmantoti viņu pakalpojumi. 2 mēneši
PrestaShop-fa4cceccb533db42735a22af5d28b3fe .www.goldinga.lv - - 1 nedēļa
lsc_private .www.goldinga.lv - - 52 gadi
_ga_1FN7W059GC .goldinga.lv Analytics ID, ko izmanto lietotāju identificēšanai 1 gads
fbp www.goldinga.lv - - 52 gadi
PrestaShop-0de64e4792554f659aa2cb704b7558f4 .www.goldinga.lv - - 2 nedēļas
_fbp .goldinga.lv Mārketings Facebook izmanto, lai nodrošinātu virkni reklāmas produktu, piemēram, reāllaika solīšanu no trešo pušu reklāmdevējiem 2 mēneši
_hjSessionUser_2315027 .goldinga.lv - - 1 gads
_hjFirstSeen .goldinga.lv Funkcionāls Sīkfails ir iestatīts, lai Hotjar varētu izsekot lietotāja ceļa sākumam, lai iegūtu kopējo sesiju skaitu. Tas nesatur nekādu identificējamu informāciju. 30 minūtes
_hjIncludedInSessionSample www.goldinga.lv Funkcionāls Šis sīkfails ir iestatīts, lai Hotjar zinātu, vai šis apmeklētājs ir iekļauts datu izlasē, ko nosaka jūsu vietnes dienas sesijas ierobežojums. 2 minūtes
_hjSession_2315027 .goldinga.lv - - 30 minūtes
_hjIncludedInPageviewSample www.goldinga.lv Funkcionāls Šis sīkfails ir iestatīts, lai Hotjar informētu, vai šis apmeklētājs ir iekļauts datu izlasē, ko nosaka jūsu vietnes lapas skatījumu ierobežojums. 2 minūtes
_hjAbsoluteSessionInProgress .goldinga.lv Funkcionāls Sīkfails ir iestatīts, lai Hotjar varētu izsekot lietotāja ceļa sākumam, lai iegūtu kopējo sesiju skaitu. Tas nesatur nekādu identificējamu informāciju. 30 minūtes
_ga .goldinga.lv Analytics ID, ko izmanto lietotāju identificēšanai 1 gads
_guid .goldinga.lv Analytics ID, ko izmanto, lai identificētu lietotājus 24 stundas pēc pēdējās darbības 1 diena
_gat_gtag_UA_188379958_1 .goldinga.lv Analytics Izmanto, lai pārraudzītu Google Analytics servera pieprasījumu skaitu, izmantojot Google tagu pārvaldnieku 1 minūte

4. Kā jūs varat atteikt vai bloķēt sīkfailus?

Apmeklējot Uzņēmuma vietni, jūs varat izvēlēties, vai vēlaties izmantot sīkdatnes. Sīkfailu piekrišanas kontrolē varat kontrolēt un/vai bloķēt sīkfailus atbilstoši savām vēlmēm.
Ja nepiekrītat sīkfailu saglabāšanai jūsu datorā vai citā ierīcē, jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu to lietošanai, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus un dzēšot saglabātās sīkdatnes. Ja izvēlaties dzēst sīkfailus, atcerieties, ka tiks noņemtas arī visas jūsu iestatītās opcijas. Turklāt, ja sīkdatnes ir pilnībā bloķētas, daudzas tīmekļa vietnes (tostarp Uzņēmuma vietne) nedarbosies pareizi. Šo iemeslu dēļ mēs neiesakām atspējot sīkfailus, izmantojot Uzņēmuma vietni.
Jūs varat atteikties no Google Analytics, neietekmējot mūsu vietnes apmeklējuma kvalitāti. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā atteikties no Google Analytics izsekošanas visās jūsu izmantotajās vietnēs, lūdzu, apmeklējiet šo Google lapu: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout .
Mūsu vietnē ir arī saites uz citu personu, uzņēmumu vai organizāciju vietnēm. Lūdzu, ņemiet vērā, ka Uzņēmums nav atbildīgs par šādu vietņu saturu vai to izmantotajiem privātuma principiem. Tāpēc, ja noklikšķināt uz saites no Uzņēmuma tīmekļa vietnes, lai piekļūtu citām vietnēm, jums atsevišķi jāizlasa to privātuma politika.
Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem un to pārvaldību vai noņemšanu, vienkārši apmeklējiet www.allaboutcookies.org un savas pārlūkprogrammas palīdzības lapu.

5. Vai mēs atjauninām mūsu sīkfailu politiku?

Laiku pa laikam mēs atjauninām sīkdatņu politiku šajā vietnē. Pēc tam, kad uzņēmums atjauninās šo Politiku, jaunā versija tiks publicēta vietnē http://www.goldinga.lv, šī iemesla dēļ mēs iesakām periodiski apmeklēt mūsu vietni, kur vienmēr atradīsiet šīs sīkdatņu politikas jaunāko versiju. . Šī sīkfailu politika ir izveidota kopā ar sīkfailu politikas ģeneratoru no TermsHub .
Šī sīkdatņu politika stājas spēkā un tiks piemērota no tās publicēšanas tīmekļa vietnē datuma.